Projekto pavadinimas: Tvarių modulinių namų sertifikavimas eksportui

Projekto tikslai ir rezultatai: MB EKONAMAI specializuojasi ekologinių modulinių namų, ekologinių medžiagų ir efektyvių energinių sprendimų kūrime ir diegime. Pastaruoju metu didelis dėmesys skiriamas žaliosios energijos ir subalansuotų konstrukcinių sprendimų kūrimo ir projektavimo srityje. Siekiant išlikti konkurencingais, įmonė savo veiklą plečia ir planuoja eksportą į užsienio rinkas. Moduliniai namai, kuriami naujomis technologijomis bei medžiagomis, leido sumažinti gamybos kaštus bei greitį, pagerinti kokybę, pasiekti geresnes termoizoliacines savybes, tokiu būdu pasiekti ir geresnį pastato energinį efektyvumą bei sumažinti pastato šildymo ir kondicionavimo išlaidas. 
Sertifikuojant produktus Kanados rinkai, taip pat gaunant tvarumo sertifikatus, kurie aktualūs visame pasaulyje, o taip pat ir mūsų kitoms tikslinėms rinkoms Olandijoje bus atveriamos galimybės eksportuoti įmonės produktus, tokiu būdu įmonei plėstis ir būti konkurencingai. Įmonė planuoja kasmet didinti eksporto rodiklius, kartu su partneriais investuoti į produkto viešinimą. Planuojama įsitvirtinti Toronto miesto apylinkėse, o vėliau ir kitose Kanados dalyse, užėmus ekologinių, skandinaviško dizaino  iš anksto pagamintų modulinių namų rinkoje.

Projekto įgyvendinimas nuo 2020 m. balandžio pratęsta iki 2022 m. gegužės mėn.

Projektas įgyvendinamas pagal ES priemonę: 03.2.1-LVPA-K-802 Expo sertifikatas LT

Finansuojama iš: Europos regioninės plėtros fondo

Projekto biudžetas: 81 611,60 EUR 

Gautas finansavimas: 40 805,80 EUR 

Informacija apie įmonę: Tai pirmaujanti Europos mokslinių tyrimų ir plėtros įmonė, siūlanti novatoriškas ir ekologiškas statybines medžiagas bei iš anksto paruoštų modulinių konstrukcijų išmaniuosius inžinierinius sprendimus pasaulinei būsto pramonei.

Nuoroda į fondą: https://ec.europa.eu/regional_policy/lt/funding/erdf/